LV EN RU
Stiprie
Vīni

Saurus Patagonia Select Sauvignon Blanc

Saderīgie ēdieni:


Produkta apraksts 

Vīnogu šķirne: Sauvignon Blanc 100%
Reģions: San Patricio del Chañar, Patagonija, Argentīna
Izturēšana: Četrus mēnešus 40% no vīna izturēts jaunās franču un amerikāņu ozolkoka mucās, kas tam piešķir maigu vaniļas pieskaņu, atlikušie 60% izturēti nerūsējošā tērauda tvertnēs saglabājot vīna svaigumu un augļu buķeti.
Aromāts: apvienots sārto greipfrūtu, laimu, persiku un tradicionālais pļautas zāles smaržu kop salikums, kuru papildina eleganti vaniļas un neuzmācīgas karameles pieskaņa.
Garša: liega, ar svaigu augļu harmoniskām notīm, lieliski sabalansēta.

Ražotāja portrets

Familia Shroeder ģimenes uzņēmuma vīna dārzi izvietoti San Patricio del Chañar apgabalā – jauna vieta vīnkopības attīstībai Argentīnas Patagonijā. Novatorisks un progresīvs uzņēmums, mūsdienās tas kopumā operē ar vairāk kā 120 hektāru vīna dārziem un ieņem vienu no vadošajām vietām Argentīnas vīndaru strauji attīstošo uzņēmumu vidū. Nozīmīgākās vīnogu šķirnes Malbec, Pinot Noir, Cabernet Sauvignon, Chardonnay un Sauvignon Blanc lieliski pielāgojušās klimatiskajiem nosacījumiem un augsnes īpašībām, apvienojumā ar vīndara izteiksmīgo rokrakstu un vīna darīšanas modernajām tehnoloģijām sniedz patiesu baudījumu vīnu cienītājiem.

Vai zinājāt?

© DYLAN DISTRIBUTIONDylan atgādina: Alkoholu lietojiet apdomīgi Saistību atruna.
s

Vai esat sasniedzis 18 gadu vecumu?