LV EN RU
Stiprie
Vīni

Viskijs saraksts:

Sambuca Molinari Extra

Produkta Apraksts

    Sambuca Molinari Extra ir izsmalcināts itāļu liķieris, kas slavens ar savu valdzinošo garšu un bagātīgo mantojumu. Izstrādāts ar rūpīgu uzmanību detaļām, šis neparastais liķieris iemieso itāļu meistarības un tradīciju būtību. Sambuca Molinari Extra ir īsts apliecinājums destilācijas mākslai, sniedzot nepārspējamu dziļuma, sarežģītības un iecietības pieredzi.

    Ar 1945. gada vēsturi, Sambuca Molinari Extra ir kļuvis par ikonisku itāļu liķieru izcilības simbolu. Katra pudele ir piepildīta ar izcilākajām zvaigžņu anīsa sēklām, kas iegūtas no Vidusjūras reģiona, radot atšķirīgu un aromātisku profilu, kas ir gan drosmīgs, gan harmonisks.

Garšas Notis

   Sambuca Molinari Extra vilina aukslēju ar savu drosmīgo un valdzinošo garšu. Jau pēc pirmā malka zvaigžņotā anīsa intensīvā esence ieņem centrālo vietu, aptverot sajūtas ar savu silto un aromātisko apskāvienu. Anīsa sēklu dabiskais saldums ir smalki sabalansēts, nodrošinot gludu un samtainu tekstūru. Aromātam attīstoties, lakricas nokrāsas un smalkās augu pieskaņas padara to sarežģītāku, kulminējot ar apmierinošu un noturīgu nobeigumu. Sambuca Molinari Extra piedāvā garšu simfoniju, kas ir gan patīkama, gan neaizmirstama.

Tehniskā informācija

Alk.: 40%
Tilpums: 700ml, 1000ml

   Sambuca Molinari Extra lepojas ar spēcīgu 40% alkohola saturu, kas uzlabo zvaigžņu anīsa uzlējuma drosmīgo garšu un aromātisko bagātību. 
    Iegremdējieties Sambuca Molinari Extra senajās tradīcijās un valdzinošajās garšās. Neatkarīgi no tā, vai to baudāt tīrā veidā, ar ledu vai kā izsmalcinātu papildinājumu klasiskajiem kokteiļiem, šis izcilais itāļu liķieris sola uzlabot jūsu dzeršanas pieredzi. Izbaudiet Sambuca Molinari Extra bagātīgo mantojumu un nepārspējamo meistarību — īstu itāļu gara iemiesojumu.

© DYLAN DISTRIBUTIONDylan atgādina: Alkoholu lietojiet apdomīgi Saistību atruna.
s

Vai esat sasniedzis 18 gadu vecumu?