LV EN RU
Stiprie
Vīni

Degvīns:

Rums:

Tekila:

Džins:

Corazon Reposado


Produkta Apraksts

    Corazon Reposado ir neparasta tekila, kas meistarīgi pārvar plaisu starp tradīcijām un inovācijām. Šī tekila, kas iegūta no izcilas zilās agaves un izturēta ozolkoka mucās, iemieso meksikāņu destilācijas bagātību, nodrošinot autentisku un izsmalcinātu pieredzi.
   Ar 40% alkohola saturu Corazon Reposado piedāvā plašu tekilas pieredzi. Zilās agaves, tradicionālās destilācijas un nogatavināšanas ozolkoka mucā rūpīgā kombinācija piešķir šim garam unikālu raksturu un dziļumu.

Garšas Notis

    Brīdī, kad pudele tiek atkorķēta, jūsu sajūtas saskaras ar dzīvīgu aromātu saplūšanu. Zilās agaves svaigās, piezemētās notis veido pamatīgu pamatu, kas savijas ar siltajiem, aicinošajiem vaniļas un ozola aromātiem, kas iegūti no mucām. Šī sarežģītā buķete ir pamats daudzveidīgai garšas pieredzei.
   Garšā Corazon Reposado ir garšu harmonija. Zilās agaves dinamiskais, nedaudz saldais raksturs bez piepūles saplūst ar maigajiem karameļu un vaniļas toņiem, kas radušies mucās nogatavināšanas laikā. Nobeigums ir garš un gluds, atstājot saldas garšvielas pēdas, kas ķircina nākamo malku.
    Corazon Reposado nobriedušais garšas profils nodrošina radošas savienošanas iespējas. Tas lepni stāv kokteilī uz tekilas bāzes, kur var skaisti izcelt tā saldās ozola un vaniļas notis. Tas lieliski sader arī ar ēdieniem, kuriem piemīt salduma vai dūmaka pieskaņa, piemēram, uz grila ceptu gaļu, grauzdētiem dārzeņiem vai pat desertiem, kuru pamatā ir karamele.

Tehniskā Informācija

Alk. 40.0%
Tilpums: 700ml

 

© DYLAN DISTRIBUTIONDylan atgādina: Alkoholu lietojiet apdomīgi Saistību atruna.
s

Vai esat sasniedzis 18 gadu vecumu?