LV EN RU
Stiprie
Vīni

Degvīns:

Rums:

Tekila:

Džins:

Kyrö Napue Rye GIN


Produkta Apraksts

    Kyrö Napue Rye Gin ir izcils džins, kas nāk no Somijas. Izgatavots no 100% rudzu graudiem un destilēts ar tradicionālo un vietējās izcelsmes botānisko vielu maisījumu, tas piedāvā unikālu garšas profilu, kas runā par tā ziemeļvalstu saknēm.
     Kyrö Napue Rye Gin ir ar alkohola saturu 46,3%, padarot to par izturīgu, taču patīkamu izvēli. Rudzu graudu saplūšana un rūpīgi izstrādāta augu izcelsmes produktu izlase piešķir šim džinam tā unikālo raksturu.
     Kyrö Napue Rye Gin tiek pasniegts minimālistiskā, caurspīdīgā stikla pudelē. Dizaina vienkāršība parāda džina tīrību, savukārt logotips godina tā somu izcelsmi, veicinot kopējo estētiku, kas ir gan mūsdienīga, gan mūžīga.

Garšas Notis

     Pēc garšas Kyrö Napue Rye Gin ir līdzsvara un sarežģītības brīnums. Kadiķis nemanāmi saplūst ar unikālu garšu kopumu, katrs malks atklāj jaunas tā daudzslāņu profila šķautnes. Rudzu bāze piešķir tai raksturīgu gludumu, savukārt apdare atstāj noturīgu svaigu, kraukšķīgu augu iespaidu.
     Kyrö Napue Rye Gin raksturīgās garšas padara to par daudzpusīgu izvēli pāriem. Tas lieliski darbojas džinā un tonikā, it īpaši, ja tas ir dekorēts ar rozmarīnu un dzērvenēm. Sarežģītība spīd arī kopā ar kūpinātu lasi vai ziemeļbriežu karpačo, papildinot sāļās garšas ar atsvaidzinošiem augiem.
   Kyrö Napue Rye Gin ir Somijas dārgakmens, kas nodrošina nepārspējamu degustācijas pieredzi. Rudzu un unikālo augu saplūšana apvienojumā ar augsto ABV padara to par valdzinošu garu, kas atstāj paliekošu iespaidu. Šis džins ir Ziemeļvalstu meistarības un inovācijas apliecinājums, sākot no stilīgās pudeles līdz pēdējām garšas notīm.
 

Tehniskā Informācija

Alk. 46.3%
Tilpums: 500ml

 

© DYLAN DISTRIBUTIONDylan atgādina: Alkoholu lietojiet apdomīgi Saistību atruna.
s

Vai esat sasniedzis 18 gadu vecumu?