LV EN RU
Stiprie
Vīni

Konjaks:

Brendijs:

Monnet Cognac VS

monnet-cognac.com/

 
Produkta apraksts

    Monnet Cognac VS ir apburoša un pieejama ieeja konjaka pasaulē, kas ir dinamisks atlasīto eaux-de-vie maisījums, kas atspoguļo zīmola uzticību kvalitātei un tradīcijām.
    Monnet Cognac VS ir "Very Special" konjaks. Tas ir eaux-de-vie maisījums, kas izturēts mucās vismaz divus gadus. Šis jauneklīgais maisījums piedāvā vieglu un patīkamu ievadu konjaka pasaulē.

Garšas Notis

    Nogaršojot, šis VS konjaks rada harmonisku svaigu augļu garšu līdzsvaru, ko papildina smalks vaniļas pieskāriens un ozola nokrāsa. Nobeigumā garša ir viegla un apmierinoša, atstājot smalki saldu pēcgaršu, kas nodrošina patīkamu un pieejamu dzeršanas pieredzi.
    Būtībā Monnet Cognac VS ir dzīvīgs un patīkams ievads konjaka pasaulē. Tas piedāvā līdzsvarotu un viegli uztveramu degustācijas pieredzi, padarot to par lielisku izvēli gan konjaka iesācējiem, gan pieredzējušiem cienītājiem, kuri meklē vieglu un dinamisku dzērienu. Ar Monnet apņemšanos ievērot tradīcijas un kvalitāti, šis konjaks ir pierādījums pieejamam konjaka cienīšanas priekam.

Tehniskā informācija

Alk. 40.0%
Izmērs: 500ml, 700ml, 1000ml
© DYLAN DISTRIBUTIONDylan atgādina: Alkoholu lietojiet apdomīgi Saistību atruna.
s

Vai esat sasniedzis 18 gadu vecumu?