LV EN RU
Stiprie
Vīni

Degvīns:

Rums:

Tekila:

Džins:

Laplandia Lemon Shot

www.laplandiavodka.com

Produkta Apraksts

    Laplandia Lemon ir uzmundrinošs degvīns, kas prasmīgi apvieno somu degvīna kristālisko tīrību ar svaigu citronu kaislīgo šarmu. Šis dinamiskais maisījums sniedz unikālu degustācijas pieredzi, līdzsvarojot Arktikas atsvaidzinošo vēsumu un citrusaugļu dzīvīgo enerģiju.
   Ar alkohola saturu 37,5%, Laplandia Lemon degvīns nodrošina daudzpusīgu un apburošu pieredzi. Šis somu degvīns, kas destilēts no augstākās kvalitātes kviešiem un senatnīgā Arktikas avota ūdens, ir piesātināts ar dabīgām citronu garšām, kas apliecina tā izcilo kvalitāti un atšķirīgo raksturu.

Garšas Notis

    Degvīna Laplandia Lemon nogaršošana ir līdzsvara un dzīvīguma izpēte. Somu degvīna gludā, skaidrā esence nevainojami apvienojas ar citronu pīrāgu un pikantu garšu. Nobeigums ir noturīgs, atstājot patīkamu citrusaugļu pēcgaršu.
    Pēc vāciņa noņemšanas Laplandia Lemon atklāj atsvaidzinošu aromātu sajaukumu. Augstākās kvalitātes somu degvīna tīrais, kraukšķīgais aromāts nemanāmi savienojas ar svaigu citronu spilgto, garšīgo aromātu, radot sajūtu pieredzi, kas ir gan uzmundrinoša, gan pacilājoša.
    Degvīna Laplandia Lemon dinamiskā garša ir piemērota dažādiem gadījumiem un pāriem. To var baudīt tīrā veidā vai ar lefu, vai arī izmantot kā daudzpusīgu pamatu daudziem citrusaugļu kokteiļiem. Tā citrusaugļu notis lieliski papildina jūras velšu ēdienus vai vieglus vasaras salātus.
    Laplandia Lemon degvīns ir vairāk nekā spirts; tā ir priecīga Somijas Lapzemes neskartās tīrības un citronu garšīgā svaiguma saplūšana. Katrs malks sniedz unikālu degustācijas pieredzi, harmonizējot šķietami kontrastējošus elementus. Degvīns Laplandia Lemon piedāvā neaizmirstamu ceļojumu no Arktikas līdz citrusaugļiem neatkarīgi no tā, vai tas tiek garšots atsevišķi, izmantots kokteilī vai kopā ar maltīti.

 

Tehniskā Informācija

Alk. 37,5%
Tilpums: 700ml
© DYLAN DISTRIBUTIONDylan atgādina: Alkoholu lietojiet apdomīgi Saistību atruna.
s

Vai esat sasniedzis 18 gadu vecumu?