LV EN RU
Stiprie
Vīni

Vīnu liste:

Chateau Lamothe-Vincent Le Grand Rossignol

Produkta Apraksts

   Château Lamothe-Vincent Le Grand Rossignol ir izcils sarkanvīns, kas ilustrē Bordo smalkumu un raksturu. Šis izcilais vīns, kas izstrādāts ar rūpību un apņemšanos sasniegt izcilību, ir slavenā Lamothe-Vincent vīna dārza virsotne. Ar bagātīgu izcilu vīnu ražošanas vēsturi Château Lamothe-Vincent Le Grand Rossignol piedāvā valdzinošu Bordo terroir izpausmi.

Garšas Notis

   Iegremdējieties Château Lamothe-Vincent Le Grand Rossignol pasaulē un izbaudiet tās valdzinošās garšas. Degungalā pievilcīgi kazeņu, melno ķiršu un vīteņu aromāti savijas ar garšvielu nokrāsām un ozola pieskārienu. Garša tiek sagaidīta ar garšu simfoniju, jo nobriedušu tumšo augļu notis harmonizējas ar vaniļas slāņiem un smalkumu. Vīna labi integrētie tanīni un līdzsvarotais skābums veicina sātīgu un samtainu tekstūru, kas kulminē ar ilgu un neaizmirstamu noskaņu.

Tehniskā Informācija

Alk: 14.5%
Tilpums: 750ml


   Izbaudiet Château Lamothe-Vincent Le Grand Rossignol mūžīgo eleganci un izcilo meistarību. Ar katru malku jūs tiksiet nogādāts Bordo vīna dārzos, kur vīndaru paaudzes ir pilnveidojušas savu mākslu. Neatkarīgi no tā, vai to baudāt kopā ar grilētu gaļu, sātīgiem sautējumiem vai svētku brīžos, Château Lamothe-Vincent Le Grand Rossignol ir vīna darīšanas mākslas un Bordo piedāvātās izcilās garšas apliecinājums. Paceliet glāzi un izbaudiet Château Lamothe-Vincent Le Grand Rossignol izsmalcināto baudu — tas ir īsts Bordo vīna darīšanas izcilības iemiesojums.
© DYLAN DISTRIBUTIONDylan atgādina: Alkoholu lietojiet apdomīgi Saistību atruna.
s

Vai esat sasniedzis 18 gadu vecumu?