LV EN RU
Stiprie
Vīni

Liķieris:

Absints:

Southern Comfort

Produkta Apraksts

   Southern Comfort ir ikonisks amerikāņu liķieris, kas pazīstams ar savu atšķirīgo un valdzinošo garšas profilu. Izstrādāts ar senām tradīcijām un rūpīgi atlasītu sastāvdaļu sajaukumu, šis slavenais gars iemieso dienvidu viesmīlības un šarma būtību. Southern Comfort ir kļuvis par iecienītu izvēli starp liķiera entuziastiem visā pasaulē, piedāvājot garšas pieredzi, kas ir gan unikāla, gan mūžīga.

   Southern Comfort, kas sakņojas Ņūorleānas centrā, godina Amerikas dienvidu bagāto kultūras mantojumu. Tas apvieno viskija maigumu ar persiku saldumu un garšvielu siltumu, radot gludu, aicinošu un neaizmirstamu garšu. Katrs Southern Comfort malks raisa relaksācijas, svētku un draugu starpā pavadīta laba laika garu.

Garšas Notis

   Southern Comfort vilina sajūtas ar aicinošiem aromātiem un harmoniskām garšām. Ar smaržu to sveicina gatavu persiku aromāts, kas sajaucas ar karameles un vaniļas nokrāsām. Liķierim pieskaroties mēlei, atklājas gluda un samtaina tekstūra, atklājot garšu mijiedarbību. Persiku saldumu skaisti līdzsvaro viskija bagātība, savukārt smalkās garšvielu notis piešķir dziļumu un sarežģītību. Nobeigums ir silts un apmierinošs, atstājot ilgstošu saldumu, kas aicina vēl vienu malku.

Tehniskā Indormācija

Alk: 35%
Tilpums: 700ml, 1000ml

   Southern Comfort ir rūpīgi izstrādāts ar 35% alkohola saturu, nodrošinot līdzsvaru starp viskija gludumu un liķiera dinamiskajām garšām. 1,0 l pudeles izmērs nodrošina pietiekami daudz šī iemīļotā gara, kas ir lieliski piemērots, lai dalītos ar draugiem vai baudītu īpašos gadījumos.
   Iegremdējieties Amerikas dienvidu garā ar Southern Comfort, kur saplūst viskija siltums, persiku saldums un garšvielu burvība. Neatkarīgi no tā, vai baudāt to tīru, ar ledu vai dažādu klasisku un mūsdienīgos kokteiļos, Southern Comfort aicina jūs uzņemties relaksēto un viesmīlīgo dienvidu dzīvesveidu. Paceliet glāzi labiem laikiem un neaizmirstamiem mirkļiem ar Southern Comfort — īstu dienvidu viesmīlības iemiesojumu.
© DYLAN DISTRIBUTIONDylan atgādina: Alkoholu lietojiet apdomīgi Saistību atruna.
s

Vai esat sasniedzis 18 gadu vecumu?