LV EN RU
Stiprie
Vīni

Degvīns:

Rums:

Tekila:

Džins:

Black Magic Black Spiced Rum

blackmagicrum.com


Produkta Apraksts

    Black Magic Black Spiced Rum ir intriģējošs rums, kas auž garšas gobelēnu, kas iegūts no Karību jūras noslēpumiem. Šis rums ir meistarīgi sajaukts un piesātināts ar eksotisku garšvielu klāstu, un tas aizvedīs jūs burvīgā ceļojumā cauri pirātu pasaku un tropu zemju maģiskajai vēsturei.
   Alkohola saturs ir 40% -  Black Magic Black Spiced Rum nodrošina spēcīgu ruma pieredzi. Tā radošais garšvielu un karameļu nošu sajaukums liecina par rūpīgo ražošanas procesu un tā veidotāju meistarību.

Garšas Notis

   Atverot pudeli, tiek atbrīvots valdzinošs aromātu maisījums. Smalkas vaniļas un karameles pieskaņas nodrošina saldu līdzsvaru drosmīgajiem garšvielu aromātiem, savukārt ēterisks tropu augļu čuksts norāda uz šī izcilā ruma izcelsmi no Karību jūras reģiona.
    Black Magic Black Spiced Rum atklāj intriģējošu garšu stāstu. Bagātīgās, samtainās tumšās šokolādes un karameles notis veido dekadentu fonu spēcīgai garšvielu simfonijai. Nobeigums ir silts un noturīgs, ar melases salduma pieskārienu, kas vilinoši saglabājas.
   Šī ruma unikālais garšvielu maisījums un bagātīgās, saldās pieskaņas padara to par daudzpusīgu izvēli savienošanai pārī. Tas piešķir jaunu pavērsienu tradicionālajiem ruma kokteiļiem un papildina ēdienu ar garšām, kas spēj izturēt tā drosmīgo raksturu – padomājiet par grilētu gaļu, bagātīgiem sautējumiem vai pikantiem desertiem, piemēram, piparkūkām vai ķirbju pīrāgu.
   Black Magic Black Spiced Rum piedāvā ieskaujošu ceļojumu Karību jūras garšas sirdī. Tā drosmīgais garšvielu maisījums un intriģējošā tumšā krāsa rada neaizmirstamu degustēšanas pieredzi, kas piešķir neparastu pieskārienu jebkuram gadījumam. Neatkarīgi no tā, vai to baudāt kokteilī, tīrā veidā vai kopā ar bagātīgu maltīti, šis rums sola garšīgu ceļojumu, kuru Jūs tik drīz neaizmirsīsiet.

Tehniskā Informācija

Alk. 40.0%
Tilpums: 700ml

 

© DYLAN DISTRIBUTIONDylan atgādina: Alkoholu lietojiet apdomīgi Saistību atruna.
s

Vai esat sasniedzis 18 gadu vecumu?