LV EN RU
Stiprie
Vīni

Degvīns:

Rums:

Tekila:

Džins:

Kyrö Koskue barrel aged GIN


Produkta Apraksts

    Kyrö Koskue Barrel Aged Gin ir izsmalcināts džins, kas harmonizē džina destilācijas tradīciju ar mucu izturēšanas bagātību. Šis džins ir unikāli izgatavots no Somijas rudziem un izturēts Amerikas ozolkoka mucās, un tas piedāvā izsmalcinātu un sarežģītu garšas profilu, kas ilustrē Somijas stipro alkoholisko dzērienu ražošanas novatorisko būtību.
    Ar alkohola saturu 42,6%, Kyrö Koskue Barrel Aged Gin piedāvā spēcīgu un niansētu džina pieredzi. Tā unikālais tradicionālo augu, somu rudzu un mucās nogatavināšanas procesa sajaukums piešķir šim garam atšķirīgu raksturu un dziļumu.
  Šim džinam ir maiga zelta nokrāsa, kas liecina par laiku, kas pavadīts ozolkoka mucās. Šī atšķirīgā krāsa to atšķir no tradicionālajiem džinam, norādot uz tā unikālo nogatavināšanas procesu un sarežģīto garšas profilu.

Garšas Notis

    Kyrö Koskue Barrel Aged Gin piedāvā izsmalcinātu garšu gobelēnu. Rudzu un kadiķa pikantums nemanāmi saplūst ar gludajām, saldajām vaniļas un īrisa notīm, kas iegūtas no ozolkoka mucām. Nobeigums ir garš un sildošs, atstājot saldu garšvielu pēdas, kas vilina tālāku izpēti.
   Atkorķējot pudeli, jūsu sajūtas satiekas ar aromātu simfoniju. Pazīstamās kadiķa notis nodrošina pamatu, kas savijas ar siltajiem, bagātīgajiem ozola un vaniļas aromātiem. Šī kompleksā buķete ielūdz jūs gara slāņveida garšas ceļojumā.
    Kyrö Koskue Barrel Aged Gin niansētais garšas profils nodrošina dažādas savienošanas iespējas. Tas mirdz klasiskā džina tonikā, kur ozola un vaniļas notis var akcentēt tonika rūgtumu. Tas arī lieliski der ēdieniem ar bagātīgu, sildošu garšu, piemēram, grauzdētu gaļu, karamelizētiem dārzeņiem vai krēmīgiem desertiem.

Tehniskā Informācija

Alk. 42.6%
Tilpums: 500ml

 

© DYLAN DISTRIBUTIONDylan atgādina: Alkoholu lietojiet apdomīgi Saistību atruna.
s

Vai esat sasniedzis 18 gadu vecumu?