LV EN RU
Stiprie
Vīni

Vīnu liste:

Inycon Grower's Selection Chardonnay

www.cantinesettesoli.it


Produkta apraksts 

Sicīliešu Chardonnay ir svaigs un kraukšķīgs, ar tropisko augļu aromātu, perfekti līdzsvarots ar citronu notīm. Baudiet to ar grilētu vistu, krēmīgiem risoto un makaronus papildinošām jūras veltēm.

Ražotāja portrets

Vīnadarīšana ir aizraujošs bizness: tā ir kā izziņas ceļš ar izvēļu krustojumiem un galvenais – satiktiem cilvēkiem. Ļaudis, kas kopīgi dala sava darba slodzi ar patiesām jūtām, dara kaut ko īsteni lielisku. Šī kaislība apvieno vairāk nekā 2300 vīndaru, kas jau vairāk nekā piecdesmit gadus padara sicīliešu Settesoli vīna darītavu par visa ”Terra Sicane” apgabala atskaites punktu. 
Settesoli dibināts 1958. gadā kā tālredzīgi domājošu lauksaimnieku grupas uzņēmums, kurš gribēja uzveikt skarbo ekonomisko krīzi, kas tajā laikā plosījās valstī. 
1974. gadā kompānija sāka pildīt pudelēs vīnus, kas bija no vietējām vīnogām veidoti sajaukumi. 80. gadu vidū Settesoli sāka audzēt starptautiski atzītu šķirņu vīnogas, līdz tagad ar četrām ražotnēm un kopējo kapacitāti 50 000 tonnu vīnogu gadā Settesoli ir lielākā vīna kompānija Sicīlijā. Settesoli pieder 5% šīs salas vīna dārzu. 20 miljoni pudeļu katru gadu tiek pārdotas 35 valstīs, un 62% produkcijas nonāk ārvalstu tirgū.

Vai zināji?

Settesoli skaitļos:

© DYLAN DISTRIBUTIONDylan atgādina: Alkoholu lietojiet apdomīgi Saistību atruna.
s

Vai esat sasniedzis 18 gadu vecumu?