LV EN RU
Stiprie
Vīni

Liķieris:

Absints:

Limoncello di Capri

About The Product

    Limoncello di Capri ir izcils liķieris, kas iemieso Itālijas Amalfi piekrastes dinamisko būtību. Šis izsmalcinātais izstrādājums aptver saulaino Vidusjūras garu ar savu apburošo garšīgo citronu un izcilāko sastāvdaļu sajaukumu. Limoncello di Capri ir slavens ar savu atsvaidzinošo garšu un nevainojamu meistarību, padarot to par iecienītu izvēli starp liķiera entuziastiem visā pasaulē.

   Pudelē Limoncello di Capri attēlo hipnotizējošu gaiši dzeltenu nokrāsu, kas atgādina saules skūpstītās citronu birzis, kas iezīmē Kapri gleznaino ainavu. Tās gaišais izskats atspoguļo svaigumu un vitalitāti, kas iekapsulēts katrā pudelē.

Tasting Notes

    Limoncello di Capri vilina sajūtas ar uzmundrinošiem aromātiem un pikantu pievilcību. Saulē nogatavojušos citronu aromāts caurstrāvo gaisu, izraisot tīras iegribas sajūtu. Malkojot, garšu ieskauj košas un garšīgas citronu garšas, kas uzmundrina garšas kārpiņas ar apburošu salduma un skābuma līdzsvaru. Samtaini gludā tekstūra bez piepūles slīd, atstājot atsvaidzinošu un noturīgu apdari.

Technical Information

Alk: 30%
Tilpums: 0.5L

   Limoncello di Capri ir rūpīgi izstrādāts ar 30% alkohola saturu, rūpīgi līdzsvarojot intensīvās citrusaugļu garšas ar gludu un harmonisku profilu.
    Aptveriet Amalfi piekrastes valdzinājumu ar Limoncello di Capri, kur dinamiskas citronu garšas harmoniski saplūst ar itāļu liķieru meistarību. Tā mirdzošais izskats, uzmundrinošā garša un izsmalcinātā kvalitāte padara to par ideālu izvēli atsvaidzinošiem aperitīviem, uzmundrinošiem ēdieniem vai kā apburošu papildinājumu radošiem kokteiļiem. Iegremdējieties Vidusjūras šarmā ar katru Limoncello di Capri malku un ļaujiet garšai aizvest jūs uz idilliskajiem Kapri krastiem.
 
© DYLAN DISTRIBUTIONDylan atgādina: Alkoholu lietojiet apdomīgi Saistību atruna.
s

Vai esat sasniedzis 18 gadu vecumu?