LV EN RU
Stiprie
Vīni

Liķieris:

Absints:

Monnet Salamander

Produkta Apraksts

   Monnet Salamander ir izcils liķieris, kas iemieso izsmalcinātības un elegances garu. Šis izcilais liķieris ir izstrādāts, rūpīgi pievēršot uzmanību detaļām, un tas demonstrē slavenās Monnet spirta rūpnīcas zināšanas. Monnet Salamander ir patiess mākslas priekšstats par izsmalcinātu sastāvdaļu sajaukšanu, lai radītu harmonisku un patīkamu pieredzi.
   Monnet Salamander ar mantojumu, kas aptver vairāk nekā gadsimtu, atspoguļo franču meistarības un tradīciju būtību. Katrs šī neparastā liķiera piliens atspoguļo blenderu meistaru centību un zināšanas, kā rezultātā tiek iegūta izsmalcināta un valdzinoša garša.

Garšas Notis

   Monnet Salamander vilina sajūtas ar savu pievilcīgo aromātu un graciozo garšu. Ar katru malku uz aukslējām atklājas smalku nošu simfonija. Harmoniskā rūpīgi atlasīto sastāvdaļu kombinācija atklāj smalka salduma slāņus un sarežģītas augu nokrāsas. Gludā un samtainā tekstūra slīd pāri mēlei, atstājot ilgstošu elegances un izsmalcinātības sajūtu. Monnet Salamander ir patiesi izsmalcināta bauda tiem, kas meklē garšas pieredzi, kas ir gan izsmalcināta, gan neaizmirstama.

Tehniskā Informācija

Alk: 30%
Tilpums: 500ml

   Monnet Salamander ir rūpīgi izstrādāts ar 30% alkohola saturu, lai panāktu optimālu garšu līdzsvaru. 0,5 l pudeles izmērs ļauj izbaudīt šo izcilo liķieri neatkarīgi no tā, vai izvēlaties to baudīt īpašos gadījumos vai dalīties ar to kā neaizmirstamu dāvanu.
   Iegremdējieties Monnet Salamander izsmalcinātībā un mākslinieciskumā, kur satiekas franču meistarība un tradīcijas, lai radītu neparastu liķieri. Neatkarīgi no tā, vai tas ir garšots tīrs, ar ledu vai kā grezns papildinājums klasiskajiem kokteiļiem, Monnet Salamander sola uzlabot jūsu dzeršanas pieredzi. Izbaudiet eleganci un izsmalcinātību, kas Monnet ir padarījusi par cienījamu vārdu stipro alkoholisko dzērienu pasaulē, un izbaudiet Monnet Salamander mūžīgo valdzinājumu.
© DYLAN DISTRIBUTIONDylan atgādina: Alkoholu lietojiet apdomīgi Saistību atruna.
s

Vai esat sasniedzis 18 gadu vecumu?