LV EN RU
Stiprie
Vīni

Liķieris:

Absints:

Pizzolato Bitter Bio

About The Product

    Pizzolato Bitter Bio ir ievērojams organisks liķieris, kas priecē sajūtas ar savu unikālo augu sastāvdaļu un izcilo meistarības sajaukumu. Šis izsmalcinātais aperatīvs ir izstrādāts, ievērojot bioloģiskās lauksaimniecības praksi, un tas demonstrē Pizzolato — slaveno zīmolu, kas ir pazīstams ar savu centību nodrošināt ilgtspējību un kvalitāti, mākslinieciskumu. Pizzolato Bitter Bio ir patiess atspulgs harmoniskām attiecībām starp dabu un destilācijas amatniecību.
   Iedvesmojoties no tradicionālajiem rūgtajiem liķieriem, Pizzolato Bitter Bio apvieno rūpīgi atlasītu organisko augu izlasi, lai izveidotu atšķirīgu un valdzinošu garšas profilu. Katra sastāvdaļa ir pārdomāti iegūta un prasmīgi sajaukta, lai nodrošinātu harmonisku un neaizmirstamu garšas pieredzi.

Tasting Notes

    Pizzolato Bitter Bio vilina aukslēju ar savu intriģējošu garšu un sarežģīto raksturu. Sākotnējais malks atklāj citrusaugļu nošu simfoniju ar rūgto apelsīnu, genciāna un aromātisku garšaugu notīm, kas dejo uz mēles. Rūgtensaldais profils ir prasmīgi līdzsvarots, piedāvājot apburošu garšu saspēli, kas atmodina sajūtas. Gludā un samtainā tekstūra uzlabo dzeršanas pieredzi, radot noturīgu apdari, kas atstāj vilinošu augu nianses.

Technical Information

Alc: 13%
Size: 70cl

 
© DYLAN DISTRIBUTIONDylan atgādina: Alkoholu lietojiet apdomīgi Saistību atruna.
s

Vai esat sasniedzis 18 gadu vecumu?