LV EN RU
Stiprie
Vīni

Liķieris:

Absints:

Saint Brendan's Irish Cream

Produkta Apraksts

   Saint Brendan's Irish Cream ir apburošs liķieris, kas atspoguļo Īrijas bagātīgā mantojuma būtību un patīkamas garšas. Šis izcilais īru krēma liķieris ir izstrādāts no vislabākajām sastāvdaļām un iedvesmots no leģendārā Saint Brendan, un tas iemieso atklājumu un piedzīvojumu garu. Saint Brendan's Irish Cream ir īsts apliecinājums īru krēma liķieru tradīcijām un mākslinieciskumam.
   Ar katru Saint Brendan's Irish Cream malku jūs dodaties garšu ceļojumā. Svaiga krēma samtainais gludums ir skaisti sajaukts ar īru viskija bagātīgo siltumu, radot harmonisku un greznu garšas pieredzi. Šis izsmalcinātais liķieris godina Senbrendana, slavenā īru pētnieka, mantojumu ar savu apņemšanos nodrošināt kvalitāti un garšu izpēti.

Garšas Notis

  Saint Brendan's Irish Cream vilina sajūtas ar aicinošiem aromātiem un patīkamām garšām. Bagātīgā, krēmīgā labuma smarža apņem gaisu, ievelkot jūs sevī. Iedzerot pirmo malku, gludā un sulīgā tekstūra noglāsta jūsu aukslēju, atklājot garšu slāņus. Krēmveida notis dejo līdzās vaniļas un šokolādes notīm, savukārt pamatā esošais īru viskijs piešķir apburošu siltumu un dziļumu. Rezultāts ir sabalansēta un valdzinoša garša, kas paliek uz mēles, radot tīra baudījuma sajūtu.

Tehniskā Informācija

Alk: 17%
Tilpums: 0.7L

    Saint Brendan's Irish Cream satur 17% alkohola, lieliski sabalansējot krēmīgumu un īru viskija raksturu. 0,7 l pudeles izmērs sniedz plašu iespēju izbaudīt šo izcilo īru krējuma liķieri neatkarīgi no tā, vai to baudāt vienu pašu, ar ledu vai kā apburošu papildinājumu jūsu iecienītākajai kafijai vai kokteiļiem.

    Iegremdējieties Saint Brendan's Irish Cream patīkamajās garšās, kur izcilākais krēms un īru viskijs saplūst pilnīgā harmonijā. Neatkarīgi no tā, vai tas tiek malkots kā grezns cienasts pēc vakariņām vai baudīts radošos kokteiļos, šis izcilais īru krēma liķieris sola uzlabot jūsu dzeršanas pieredzi. Atklājiet Saint Brendan liķieri un izbaudiet šī leģendārā Īrijas dārguma krēmīgo prieku.

© DYLAN DISTRIBUTIONDylan atgādina: Alkoholu lietojiet apdomīgi Saistību atruna.
s

Vai esat sasniedzis 18 gadu vecumu?