LV EN RU
Stiprie
Vīni

Degvīns:

Rums:

Tekila:

Džins:

Kyro Pink Gin


Produkta Apraksts

    Kyrö Pink Gin ir enerģisks maisījums, kas unikāli savijas Somijas rudzu graudu bagātībā ar vietējās izcelsmes zemeņu un brūkleņu saldumu. Šis netradicionālais džins piedāvā aizraujošu garšas profilu, kas ir patiess apliecinājums Somijas destilācijas izgudrojuma garam.
     Kyrö Pink Gin lepojas ar 38,2% alkohola saturu, kas nodrošina līdzsvarotu un stabilu džina pieredzi. Rudzu graudu, tradicionālo augu un vietējas izcelsmes ogu eksperti piešķir šim džinam tā atšķirīgo raksturu un unikālo somu identitāti.

Garšas Notis

    Pēc garšas Kyrö Pink Gin atklāj garšu simfoniju. Rudzu graudu un kadiķa notis lieliski harmonizējas ar zemeņu un brūkleņu saldajām un nedaudz skābenajām notīm. Šis līdzsvars rada atsvaidzinošu, apburošu garšas pieredzi, kas beidzas ar tīru, augļu aromātu.
    Līdzsvarotais, taču sarežģītais Kyrö Pink Gin profils padara to par daudzpusīgu izvēli savienošanai pārī. Tas ir fantastisks džinā un tonikā, kur tā augļu notis atdzīvojas. Alternatīvi, tas lieliski sader ar ēdieniem ar salduma vai skābuma pieskaņu, piemēram, grilētām zivīm, grauzdētiem dārzeņiem vai ogu desertiem.

Tehniskā Informācija

Alk. 38.2%
Tilpums: 500ml

 

© DYLAN DISTRIBUTIONDylan atgādina: Alkoholu lietojiet apdomīgi Saistību atruna.
s

Vai esat sasniedzis 18 gadu vecumu?