LV EN RU
Stiprie
Vīni

Degvīns:

Rums:

Tekila:

Džins:

No.1 Gin of Sweden Lemon


About the Product

    No.1 Gin of Sweden Lemon ir atsvaidzinošs un uzmundrinošs gars, kas apvieno tradicionālās džina destilācijas meistarību ar svaiga citrona spilgtumu. Šis dinamiskais maisījums piedāvā atšķirīgu un dzīvīgu garšas profilu, kas atspoguļo zviedru stipro alkoholisko dzērienu ražošanas novatorisko būtību.

    Ar alkohola saturu 37,5%, No.1 Gin of Sweden Lemon nodrošina līdzsvarotu un labi noapaļotu džina pieredzi. Tradicionālo augu un svaigas citrona miziņas ekspertu sajaukums piešķir šim garam unikālu, atdzīvinošu raksturu.


Tasting Notes

    Pēc garšas, No.1 Gin of Sweden Lemon nodrošina apburošu garšu uzliesmojumu. Tradicionālās kadiķa notis lieliski harmonizējas ar svaiga citrona spilgto, pikanto garšu, sniedzot atsvaidzinošu un uzmundrinošu garšas pieredzi. Nobeigums ir tīrs un kraukšķīgs, atstājot noturīgu citrusaugļu garšu, kas mudina dzert nākamo malku.
   No.1 Gin of Sweden Lemon svaigais, citrusains profils padara to par daudzpusīgu izvēli savienošanai pārī. Tas veido izcilu džinu un toniku, kurā tā citrona notis var patiešām spīdēt. Džins lieliski sader arī ar viegliem, svaigiem ēdieniem, piemēram, salātiem, jūras veltēm vai Vidusjūras virtuvi, papildinot dabiskās garšas ar atsvaidzinošajām citrusaugļu notīm.
   No.1 Gin of Sweden Lemon ir dinamiska zviedru gara meistarības izpēte. Tā atsvaidzinošais tradicionālā džina pagrieziens sola apburošu degustācijas ceļojumu, kas noteikti aizraus džina cienītājus un unikālu garšu entuziastus. Neatkarīgi no tā, vai tas tiek malkots taisni, baudīts kokteilī vai kopā ar maltīti, šis džins sniedz spilgtu un neaizmirstamu pieredzi.
 

Technical information

Alc. 37.5%
Size: 70 cl

 

© DYLAN DISTRIBUTIONDylan atgādina: Alkoholu lietojiet apdomīgi Saistību atruna.
s

Vai esat sasniedzis 18 gadu vecumu?