LV EN RU
Stiprie
Vīni

Degvīns:

Rums:

Tekila:

Džins:

Bistro Vodka


Produkta Apraksts

    Bistro Vodka ir spēcīgs un daudzpusīgs spirts, kas atspoguļo tradicionālās degvīna galvenās īpašības. Šis apburoši gludais degvīns ir pazīstams ar savu tīro, labi noapaļoto profilu, kas nodrošina klasisku degvīna pieredzi.
    Ar alkohola saturu 40%, Bistro Vodka rada līdzsvaru starp stiprumu un vieglu garšu. Šis degvīns ir destilēts no augstas kvalitātes graudu izlases, un tā kvalitāti apliecina tā dzidrais, tīrais raksturs un gludā apdare.

Garšas Notis

    Bistro Vodka nodrošina gludu, tīru garšu,  kas apliecina tā kvalitāti. Tam ir maigs saldums, kas piešķir tai dziļumu, un nobeigums ir gan kraukšķīgs, gan izsmalcināts, atstājot patīkamu siltumu.
     Atverot Bistro degvīna pudeli, jūs sagaida tīrs, neitrāls aromāts, kas raksturīgs labi izstrādātam degvīnam. Smalkas notis norāda uz graudiem, no kuriem tie tika destilēti, radot vienkāršu un apmierinošu ožas profilu.

   Bistro Vodka neitrālais garšas profils padara to par daudzpusīgu izvēli dažādiem gadījumiem un pāriem. Tas izceļas, ja tiek pasniegts atdzesēts vai ar ledu, un kalpo kā fantastisks pamats plašam kokteiļu klāstam. Tas var noturēties līdzās sātīgiem ēdieniem, piedāvājot attīrošu pretpunktu bagātīgiem, garšīgiem ēdieniem.

Tehniskā Informācija

Alk. 40.0%
Tilpums: 700ml

 

© DYLAN DISTRIBUTIONDylan atgādina: Alkoholu lietojiet apdomīgi Saistību atruna.
s

Vai esat sasniedzis 18 gadu vecumu?