LV EN RU
Stiprie
Vīni

Degvīns:

Rums:

Tekila:

Džins:

Nykur Premium Organic Vodka


Produkta Apraksts

    Nykur Premium Organic Vodka ir rūpīgi izstrādāts spirts, kas savijas Islandes tīrības nepieradināto skaistumu ar rūpīgu organiskās destilācijas rūpību. Šis augsti novērtētais degvīns sniedz degustācijas pieredzi, kas izceļ Islandes senatnīgo mieru un apņemšanos nodrošināt dabisku, ilgtspējīgu ražošanu.
     Nykur Premium Organic Vodka ar 42% alkohola saturu nodrošina līdzsvarotu, vienmērīgu baudīšanas pieredzi. Destilēts no bioloģiskiem graudiem un sajaukts ar tīru Islandes avota ūdeni, tā atšķirīgā kvalitāte un raksturs ir jūtams katrā malkā.

Garšas Notis  

    Nykur Premium Organic Vodka piedāvā skaisti gludu, piesātinātu garšu, kas liecina par tā kvalitāti. Tā maigais saldums, kas raksturīgs bioloģiskajiem graudiem, apvienojas ar vēsas minerālu garšas pēdām, kas atgādina senatnīgos Islandes avotus. Apdare ir gluda un apmierinoša, atstājot dabīga siltuma un tīrības nokrāsu.
    Nykur Vodka tīrā, dabiskā garša padara to par daudzpusīgu kompanjonu dažādiem gadījumiem un pāriem. Tas ir ideāli piemērots malkošanai, ar ledu vai kalpo kā izsmalcināts pamats plašam kokteiļu klāstam. Tā neitrālais, bet raksturīgais profils lieliski sader ar jūras velšu ēdieniem, īpaši tiem, kas demonstrē svaigu, sāļo okeāna garšu.


    Nykur Premium Organic Vodka ir izsmalcināts Islandes tīrības un organiskās destilācijas apvienojums. Katrs malks piedāvā degustācijas pieredzi, kurā harmoniski apvienojas tīrība un izsmalcinātība. Neatkarīgi no tā, vai to baudāt atsevišķi, kā kokteiļa pamatu vai kopā ar svaigām jūras veltēm, Nykur Vodka sola cildenu ceļojumu no Islandes avotiem līdz jūsu glāzei.

Tehniskā Informācija

Alk. 42%
Tilpums: 700ml

 

© DYLAN DISTRIBUTIONDylan atgādina: Alkoholu lietojiet apdomīgi Saistību atruna.
s

Vai esat sasniedzis 18 gadu vecumu?