LV EN RU
Stiprie
Vīni

Degvīns:

Rums:

Tekila:

Džins:

No.1 Premium Vodka


Produkta Apraksts

    No.1 Premium Vodka ir spirts, kas lepojas ar klasisko degvīna īpašību ievērošanu, vienlaikus piedāvājot daudzpusīgu un kvalitatīvu degustēšanas pieredzi. Šis degvīns ir izstrādāts precīzi un rūpīgi, un tas iemieso tīrības un līdzsvara būtību.
    Ar alkohola saturu 37,5% No.1 Premium Vodka nodrošina līdzsvarotu, pieejamu dzeršanas pieredzi. Šis degvīns ir destilēts no rūpīgi atlasītiem graudiem, panākot skaidru, tīru raksturu, kas ir gan daudzpusīgs, gan apmierinošs.

Garšas Notis

    Degustējot Nr.1 Premium degvīnu, tiek novērota īpaši gluda un tīra garšu palete, kas liecina par tā labi veikto destilācijas procesu. No graudiem ir jūtams smalks saldums un sātīgums, un nobeigums ir kraukšķīgs un sildošs, atstājot apmierinošu pēcgaršu.
    No.1 Premium Vodka neitrālais profils padara to par elastīgu izvēli dažādiem gadījumiem un pāriem. To var baudīt ar ledu vai arī tas var kalpot kā lieliska bāze plašam kokteiļu klāstam. Tas arī lieliski sader ar plašu ēdienu klāstu, sākot no bagātīgiem un pikantiem līdz viegliem un svaigiem.
   Attaisot pudeli, No.1 Premium Vodka atklāj tīru, neitrālu aromātu. Zem sākotnējā kraukšķīguma, smalki mājieni par graudu izcelsmi nodrošina dziļumu, kas apsola apburošu garšas pieredzi.

Tehniskā Informācija

Alk. 40.0%
Tilpums: 700ml, 1000ml, 3000ml

 

© DYLAN DISTRIBUTIONDylan atgādina: Alkoholu lietojiet apdomīgi Saistību atruna.
s

Vai esat sasniedzis 18 gadu vecumu?