LV EN RU
Stiprie
Vīni

Degvīns:

Rums:

Tekila:

Džins:

Yu Gin


Produkta Apraksts

    Yu Gin ir īpašs džins, kas lieliski apvieno Austrumu un Rietumu tradīcijas, demonstrējot Āzijas botānikas smalkumus caur klasisko džina veidošanas metožu objektīvu. Šis unikālais maisījums padara to par eksotisku un valdzinošu papildinājumu jebkura cienītāja kolekcijai.
    Yu Gin piedāvā sevi minimālistiskā, bet elegantā pudeles dizainā. Caurspīdīgais stikls atspoguļo spirta tīrību, savukārt stilīgais logotipa dizains piešķir austrumu iedvesmu, pievienojot noslēpumainību un izsmalcinātību.
    Ar alkohola saturu 43%, Yu Gin piedāvā spēcīgu, taču līdzsvarotu pieredzi. Tā profila sarežģītību var saistīt ar unikālo tradicionālo un austrumu iedvesmoto botānisko augu sajaukumu, radot nepārprotami garšīgu un raksturīgu džinu.

Garšas Notis

   Yu Gin izceļas ar harmonisku garšu sajaukumu. Kadiķis veido sava profila mugurkaulu, ko skaisti līdzsvaro aromātiskie Āzijas botāniskie produkti, kas piešķir unikālu, smalku sarežģītību. Nobeigums ir gluds, atstājot siltu, noturīgu garšu, kas atbalso tās sarežģīto garšas sastāvu.
   Yu Gin ir aizraujošs ceļojums austrumu un rietumu garšu saplūšanā. Tā sarežģītais, slāņainais profils piedāvā eksotisku tradicionālā džina izskatu, nodrošinot unikālu un neaizmirstamu dzeršanas pieredzi. Neatkarīgi no tā, vai to bauda tīrā veidā, kokteilī vai kopā ar maltīti, Yu Gin sola apburošu un intriģējošu garšas izpēti.

Tehniskā Informācija

Alk. 43.0%
Tilpums: 700ml

 

© DYLAN DISTRIBUTIONDylan atgādina: Alkoholu lietojiet apdomīgi Saistību atruna.
s

Vai esat sasniedzis 18 gadu vecumu?