LV EN RU
Stiprie
Vīni

Konjaks:

Brendijs:

H by HINE

www.hinecognac.com

Produkta Apraksts

    H by Hine VSOP ir izteiksmīgs un dinamisks eaux-de-vie maisījums, kas demonstrē zīmola mantojumu augstas kvalitātes konjaka pagatavošanā un aizraušanos ar eleganci un izsmalcinātību.
    H by Hine VSOP, kā "Very Superior Old Pale" konjaks, sastāv no rūpīga eaux-de-vie maisījuma, kas izturēts vismaz četrus gadus,  kas piešķir tam niansētāku un attīstītāku garšas profilu.
    Tā dinamiskais un sarežģītais garšas profils padara H by Hine VSOP par daudzpusīgu kompanjonu dažādiem ēdieniem un gadījumiem. To var baudīt tīrā veidā, ar ledu vai kā augstas kvalitātes sastāvdaļu dažādu kokteiļu klāstā. Par ēdienu savienošanu - tas lieliski papildina dažādas bagātīgas uzkodas, pilnvērtīgus sierus vai gardus desertus, uzlabojot jebkuru gastronomisko pieredzi ar tā daudzslāņu sarežģītību.

Garšas Notis

    Nogaršojot, H by Hine VSOP atklāj labi veidotu, nobriedušu garšu harmoniju. Nobriedušu augļu notis lieliski harmonizējas ar vaniļas, ozola smalkumiem un garšvielu nokrāsu. Nobeigumā garša ir gluda un noturīga, atstājot patīkami saldu un nedaudz pikantu pēcgaršu, kas liecina par izsmalcinātāku un iepriecinošāku baudīšanas pieredzi.

     Būtībā H by Hine VSOP ir nobriedušu garšu simfonija, kas piedāvā niansētu un atalgojošu degustācijas pieredzi. Neatkarīgi no tā, vai tas ir lielisks izsmalcinātas maltītes nobeigums vai tiek novērtēts klusā relaksācijas brīdī, H by Hine VSOP ir lieliska izvēle tiem, kas vēlas izpētīt konjaka sarežģītību.

Tehniskā informācija

Alk. 40%
Tilpums: 700 ml, 1000ml, 3000ml

© DYLAN DISTRIBUTIONDylan atgādina: Alkoholu lietojiet apdomīgi Saistību atruna.
s

Vai esat sasniedzis 18 gadu vecumu?