LV EN RU
Stiprie
Vīni

Konjaks:

Brendijs:

Hine Bonneuil 2010

Produkta apraksts 

   Hine Bonneuil 2010 ir ārkārtīgi izsmalcināts konjaks. Tas ir zīmola rūpīgās meistarības un viņu aizraušanās ar vienreizēju, augstas kvalitātes pieredzi atspoguļojums.
   Hine Bonneuil 2010, kam ABV ir 42,1%, ir augstāks par daudziem standarta konjakiem, nodrošinot spēcīgu, bet līdzsvarotu pieredzi. Šis vienreizējais konjaks ir 2010. gada ražas produkts, un eaux-de-vie ir izturēts vismaz desmit gadus, bagātinot konjaku ar sarežģītu un izsmalcinātu raksturu.
   Hine Bonneuil 2010 ir īsts hameleons, kad runa ir par ēdienu savienošanu. Tā sarežģīto un nobriedušo garšas profilu var baudīt ar plašu ēdienu klāstu - no zilā siera un medū grauzdētiem riekstiem līdz tumšās šokolādes desertiem. Tā intensitāte padara to par ideālu cigāra pavadoni, vēl vairāk uzlabojot tā daudzpusīgās garšas.

Garšas Notis

   Nogaršojot, Hine Rare VSOP atklāj harmonisku nobriedušu garšu līdzsvaru. Nobriedušu augļu notis lieliski harmonizējas ar vaniļas, ozola smalkumiem un garšvielu pieskārienu. Nobeigums ir gluds un noturīgs, atstājot patīkami saldu un nedaudz pikantu pēcgaršu, kas liecina par izsmalcinātu un iepriecinošu garšas pieredzi.
   Pēc smaržas Hine Rare VSOP piedāvā apburošu sarežģītu aromātu klāstu. Nobriedušu augļu, piemēram, aprikožu un persiku, smarža nemanāmi saplūst ar smalkām ziedu notīm, ozola čukstiņu un vaniļas nokrāsu no izturēšanas franču ozolkoka mucās.

   Būtībā Hine Rare VSOP ir harmonisks nobriedušu garšu sajaukums, kas piedāvā niansētu un pilnvērtīgu degustācijas pieredzi. Neatkarīgi no tā, vai Hine Rare VSOP tiek garšots kā perfekts izsmalcinātas maltītes nobeigums vai novērtēts rāmā relaksācijas brīdī, tas ir lieliska izvēle tiem, kas vēlas iedziļināties konjaka sarežģītībā.

Tehniskā informācija

Alc. 40%
Izmērs: 50ml, 700ml, 1000ml

 
© DYLAN DISTRIBUTIONDylan atgādina: Alkoholu lietojiet apdomīgi Saistību atruna.
s

Vai esat sasniedzis 18 gadu vecumu?