LV EN RU
Stiprie
Vīni

Konjaks:

Brendijs:

Monnet Cognac XXO

Produkta Apraksts

    Monnet XXO Cognac ir izsmalcināts Monnet nama destilācijas meistarības demonstrējums, kas piedāvā skaistu, dziļu, sarežģītu garšu simfoniju, kas runā par laiku, pacietību un centību. Tas ir grezns konjaks, kas aizvedīs jūs valdzinošā ceļojumā konjaka meistarības centrā.
    Monnet XXO konjaks ar 40% alkohola saturu iemieso perfektu spēka un gluduma harmoniju. Tas ir izcilā kvalitāte ir apliecinājums Monnet nama senajai destilācijas un novecošanas praksei.

Garšas Notis

    Monnet XXO konjaka garša ir pieredze pati par sevi. Nogaršojot, tajā valda tādi garšas slāņi kā nogatavojušās vīģes, žāvētas plūmes un žāvētas aprikozes saplūst ar grauzdētu mandeļu, medus un ozola čukstu. Apdare ir noturīga, bagātīga un maiga, atstājot paliekošu siltuma un sarežģītības iespaidu.
    Šis cildenais konjaks lieliski sader ar gardiem desertiem, piemēram, brulē krēmu vai tumšās šokolādes pudiņu, kā arī bagātīgiem sieriem. 
    Attaisot pudeli, smaržu papildina žāvētu augļu, mandeļu un karameles notis. Tās harmoniski saplūst ar ādas, tabakas niansēm un koksnes nokrāsu, radot smaržu simfoniju, kas aicina izpētīt.

Tehniskā Informācija

Alk. 40.0%
Tilpums: 700ml

© DYLAN DISTRIBUTIONDylan atgādina: Alkoholu lietojiet apdomīgi Saistību atruna.
s

Vai esat sasniedzis 18 gadu vecumu?