LV EN RU
Stiprie
Vīni

Konjaks:

Brendijs:

Hine Bonneuil 2012

Produkta Apraksts

     Hine Bonneuil 2012 lieliski ilustrē Hine uzticību izcilai meistarībai un centībai saglabāt katra ražas gada unikālās izpausmes. Hine Bonneuil 2012 ir aprīkots ar alkohola % , kas atbilst Hine standartam, nodrošinot spēcīgu, taču skaisti līdzsvarotu pieredzi. Šim vienreizējam konjakam, kas veidots no 2012. gada ražas, ir vismaz desmit gadus izturēts konjaks, kas nodrošina dziļu un sarežģītu garu.

Garšas Notis

    Hine Bonneuil 2012 nogaršošana ir kā došanās aromātiskā odisejā. Garša vispirms sastopas ar dzīvīgu nobriedušu augļu aromātu, kas pāriet medus, grauzdētu mandeļu un smalku garšvielu kārtās. Nobeigums ir noturīgs, silts un smalki pikants, sniedzot pilnvērtīgu un apmierinošu sajūtu pieredzi.
     Hine Bonneuil 2012 sarežģītā būtība padara to par pielāgojamu partneri dažādiem gastronomiskiem pāriem. Neatkarīgi no tā, vai to bauda kopā ar spēcīgu sieru, medus glazētiem riekstiem vai pat kopā ar labi izstrādātu cigāru, šis konjaks nebeidz pārsteigt.
    Hine Bonneuil 2012 nav tikai konjaks, tā ir eleganta, nenogurstoša tiekšanās pēc pilnības. Katrs malks atklāj Hine nepiekāpīgo apņemšanos sasniegt izcilību, katrā pudelē iemūžinot konkrētu gadu un vietu. Šis unikālais vintage konjaks sola neparastu degustācijas ceļojumu, kurā vēsture un tagadne skaisti krustojas. Neatkarīgi no tā, vai tas tiek baudīts kā grezns cienasts vai kā mierīgs dzēriens vientulības brīdī, Hine Bonneuil 2012 noteikti atstās neaizmirstamu baudas pieredzi.

Tehniskā Informācija

Alk. 42,5%
Tilpums: 700ml
© DYLAN DISTRIBUTIONDylan atgādina: Alkoholu lietojiet apdomīgi Saistību atruna.
s

Vai esat sasniedzis 18 gadu vecumu?