LV EN RU
Stiprie
Vīni

Konjaks:

Brendijs:

Hine Rare VSOP Cognac

www.hinecognac.com

 

Produkta apraksts

   Hine Rare VSOP ir smalki izstrādāts eaux-de-vie maisījums, kas ietver zīmola bagātīgo izcilās konjaka ražošanas mantojumu un tā aizraušanos ar izsmalcinātību un eleganci.
   Hine Rare VSOP satur 40% ABV (alkohols pēc tilpuma), kas atbilst daudziem augstākās kvalitātes konjakiem. Kā "Very Superior Old Pale" konjaks, tas sastāv no rūpīgi atlasītiem eaux-de-vie, kas izturēti vismaz četrus gadus, lai gan daudzi komponenti bieži ir daudz vecāki, pievienojot tā profilam dziļumu un sarežģītību.
   Tā sarežģītais garšas profils padara Hine Rare VSOP par daudzpusīgu kompanjonu dažādiem ēdieniem un gadījumiem. To var baudīt tīrā veidā, ar ledu vai kā kvalitatīvu piedevu dažādiem kokteiļiem. Ēdienu saderības ziņā tas lieliski sader ar dažādām bagātīgām uzkodām, sieriem vai gardiem desertiem, uzlabojot jebkuru kulinārijas pieredzi ar savu sarežģīto raksturu.

Garšas Notis

   Nogaršojot, Hine Rare VSOP atklāj harmonisku nobriedušu garšu līdzsvaru. Nobriedušu augļu notis lieliski harmonizējas ar vaniļas, ozola smalkumiem un garšvielu pieskārienu. Nobeigums ir gluds un noturīgs, atstājot patīkami saldu un nedaudz pikantu pēcgaršu, kas liecina par izsmalcinātu un iepriecinošu garšas pieredzi.
   Degunā Hine Rare VSOP piedāvā apburošu sarežģītu aromātu klāstu. Nobriedušu augļu, piemēram, aprikožu un persiku, smarža nemanāmi saplūst ar smalkām ziedu notīm, ozola čukstiņu un vaniļas nokrāsu no izturēšanas franču ozolkoka mucās.

   Būtībā Hine Rare VSOP ir harmonisks nobriedušu garšu sajaukums, kas piedāvā niansētu un pilnvērtīgu degustācijas pieredzi. Neatkarīgi no tā, vai Hine Rare VSOP tiek garšots kā perfekts izsmalcinātas maltītes nobeigums vai novērtēts rāmā relaksācijas brīdī, tas ir lieliska izvēle tiem, kas vēlas iedziļināties konjaka sarežģītībā.

Tehniskā informācija

Alc. 40%
Izmērs: 50ml, 700ml, 1000ml

© DYLAN DISTRIBUTIONDylan atgādina: Alkoholu lietojiet apdomīgi Saistību atruna.
s

Vai esat sasniedzis 18 gadu vecumu?