LV EN RU
Stiprie
Vīni

Konjaks:

Brendijs:

Hine Cigar Reserve XO

Produkta Apraksts

     Hine Cigar Reserve XO ir neparasts konjaks, kas īpaši izstrādāts cienītājiem, kuri kopā bauda arī izsmalcinātu cigāru. Šis izsmalcinātais konjaku maisījums apvieno zīmola mākslinieciskumu un apņemšanos sasniegt izcilību.
   Hine Cigar Reserve XO ar 40% alkohola saturu piedāvā visaptverošu un intensīvu pieredzi. Kā XO konjaks, tas lepojas ar eaux-de-vie maisījumu, kas izturēts vismaz desmit gadus, bet daži no tiem ir izturēti daudz ilgāk, tādējādi radot īpašu dziļumu un sarežģītību.

Garšas Notis

    Degustējot, Hine Cigar Reserve XO piedāvā elegantu garšu ceļojumu. Nobriedušu augļu notis nemanāmi saplūst ar medu, grauzdētām mandelēm un siltām garšvielām. Nobeigums ir noturīgs un smalki pikants, atstājot neaizmirstamu iespaidu.
     Hine Cigar Reserve XO, kas radīts, domājot par cigāru entuziastu, lieliski savienojas ar dažādu augstākās kvalitātes cigāru klāstu. Tā sarežģīto garšas profilu var uzlabot arī ar spēcīgu sieru vai bagātīgas tumšās šokolādes izvēli, piedāvājot daudzpusīgas savienošanas iespējas.

   Hine Cigar Reserve XO ir vairāk nekā tikai konjaks; tas ir maņu ceļojums, kas izstrādāts ar rūpību un zināšanām. Katrs malks iekapsulē Hine nelokāmo apņemšanos sasniegt izcilību, apvienojot dažādas garšas, kas priecē degustētāja sajūtas. Šis XO konjaks sola nepārspējamu garšas piedzīvojumu, kur vēsture un tagadne saplūst vienā glāzē. Neatkarīgi no tā, vai tas tiek baudīts ar smalku cigāru vai vienkārši atsevišķi, Hine Cigar Reserve XO ir neaizmirstama tikšanās ar konjaka meistarības iemiesojumu.

Tehniskā Informācija

Alk. 40%
Tilpums: 700ml
© DYLAN DISTRIBUTIONDylan atgādina: Alkoholu lietojiet apdomīgi Saistību atruna.
s

Vai esat sasniedzis 18 gadu vecumu?