LV EN RU
Stiprie
Vīni

Konjaks:

Brendijs:

Hine Bonneuil 2006

Produkta Apraksts

   Hine Bonneuil 2006 ir izsmalcināts vienas vīnogu ražas konjaks, kas ir satriecoša zīmola apņemšanās, izcilas meistarības izpausme un katra vīnogu gada atšķirīgās identitātes saglabāšana.
  Hine Bonneuil 2006 nodrošina spēcīgu, taču skaisti līdzsvarotu pieredzi. Šis vienreizējais konjaks ir izgatavots no 2006. gada vīnogu ražas, un tajā ir vismaz desmit gadus izturēts konjaks, kas rada īpašu garšas dziļumu un sarežģītību.

Garšas Notis

    Hine Bonneuil 2006 degustācija ir aizraujošs garšas ceļojums. Garša ir ar gatavu augļu garšu eksploziju, kurā pakāpeniski atklājas medus, grauzdētu mandeļu, vaniļas un siltu garšvielu notis. Nobeigums ir silts un smalki pikants, radot ilgstošas un iepriecinošas sajūtas.
  Hine Bonneuil 2006 daudzpusīgais raksturs ir piemērots dažādiem gastronomiskiem pāriem. To var skaisti papildināt ar stipru sieru, žāvētu augļu vai medus glazūru riekstu paplāti. Turklāt tā izturīgais raksturs un aromātiskā sarežģītība padara to par izsmalcinātu partneri smalki izstrādātam cigāram.
  Smaržā atklājas burvīgs aromāts. Nobrieduši augļu dārza augļi, piemēram, bumbieri un āboli, sajaucas ar medus, grauzdētu riekstu un vaniļas un siltu garšvielu vilinošo smaržu. Franču ozola nianses, tā ilgstošais nogatavināšanas mantojums, ieliek stingru pamatu šiem aromātiem.
    
  Hine Bonneuil 2006 nav tikai konjaks, tā ir mūžīga atmiņa, kas iemūžināta pudelē. Katrs malks ir apliecinājums Hine bezkompromisa tieksmei pēc izcilības. Šis vienas ražas konjaks sola nepārspējamu garšas piedzīvojumu, kurā vēsture un tagadne harmoniski saplūst kopā. Neatkarīgi no tā, vai to baudāt kā epikūrisku baudījumu vai rāmā relaksācijas brīdī, Hine Bonneuil 2006 noteikti radīs neaizmirstamu iespaidu.

Tehniskā Informācija

Alk. 42.8%
Tilpums: 700ml
© DYLAN DISTRIBUTIONDylan atgādina: Alkoholu lietojiet apdomīgi Saistību atruna.
s

Vai esat sasniedzis 18 gadu vecumu?