LV EN RU
Stiprie
Vīni

Konjaks:

Brendijs:

Hine Antique XO Premier Cru

Produkta Apraksts

   Hine Antique XO Premier Cru ir grandiozs konjaks, zīmola izcilā mākslinieciskuma un nelokāmo centība uzturēt Grande Champagne unikālās izpausmes.
     Hine Antique XO Premier Cru ar 40% alkohola saturu nodrošina stabilu un skaisti līdzsvarotu pieredzi. Šis premier cru konjaks satur rūpīgi atlasītu eaux-de-vie maisījumu no Grande Champagne reģiona, kas izturēts vismaz desmit gadus, piešķirot garam izcilu sarežģītību un dziļumu.

Garšas Notis

    Hine Antique XO Premier Cru degustācija ir ceļojums pa izsmalcinātu garšu gobelēnu. Garša vispirms tiek atklāta ar gatavu augļu garšu uzliesmojumu, kas lēnām atklāj medus, grauzdētu mandeļu un siltu garšvielu šķipsnu. Nobeigums ir garš un smalki pikants, atstājot iepriecinošu un neaizmirstamu sajūtu.

    Hine Antique XO Premier Cru sarežģītais raksturs ir ideāli piemērots dažādiem gastronomiskiem pāriem. Tas lieliski sader ar izturīgu sieru, medus glazētiem riekstiem vai pat bagātīgas tumšās šokolādes šķēli. Tā labiekārtotais raksturs un aromātiskā sarežģītība arī padara to par izcilu kompanjonu smalki izstrādātam cigāram.
    Hine Antique XO Premier Cru nav tikai konjaks; tas ir burvīgs vēstures nelokāmu pilnības meklējumu sajaukums. Katrs malks ir apliecinājums Hine nelokāmajai apņemšanās sasniegt izcilību, tverot Grande Champagne reģiona unikālo būtību. Šis premier cru konjaks garantē izcilu garšas piedzīvojumu, kur vēsture un tagadne harmoniski saplūst glāzē. Neatkarīgi no tā, vai tas tiek baudīts kā svinību brīdī vai mierīgā relaksācijas brīdī, Hine Antique XO Premier Cru noteikti atstās paliekošu iespaidu.

Tehniskā Informācija

Alk. 40%
Tilpums: 700ml
© DYLAN DISTRIBUTIONDylan atgādina: Alkoholu lietojiet apdomīgi Saistību atruna.
s

Vai esat sasniedzis 18 gadu vecumu?