LV EN RU
Stiprie
Vīni

Konjaks:

Brendijs:

Monnet Cognac Sunshine

https://www.monnet.com/le-cognac?lang=en

 

Produkta Apraksts

    Monnet Cognac Sunshine VS ir aicinošs, košs un dzīvīgs jauno eaux-de-vie maisījums, kas atspoguļo zīmola apņemšanos tradicionālajā konjaka pagatavošanā un kvalitātē.
    Monnet Cognac Sunshine VS - "Very Special" konjaks, ir eaux-de-vie maisījums, kas izturēts mucās vismaz divus gadus. Šis maisījums piedāvā spilgtu un jautru ievadu konjaka pasaulē.

Garšas Notis

    Pēc garšas šis VS konjaks ir dzīvīgs, piedāvājot harmonisku svaigu augļu garšu līdzsvaru, ko papildina saldas vaniļas pieskāriens un ozola čuksts. Nobeigums ir viegls, kraukšķīgs un apmierinošs, atstājot smalki saldu augļu pēcgaršu, kas nodrošina apburoši atsvaidzinošu dzeršanas pieredzi..

    Būtībā Monnet Cognac Sunshine VS ir dinamisks un patīkams VS konjaks. Tas piedāvā sabalansētu un pieejamu degustācijas pieredzi, padarot to par lielisku izvēli gan tiem, kas konjaka "iesācējiem", gan pieredzējušiem entuziastiem, kuri meklē vieglu un atsvaidzinošu dzērienu. Ar Monnet uzticību tradīcijām un kvalitātei šis konjaks iemieso saulainu un pacilājošu konjaka cienīšanas prieku.

Tehniskā Informācija

Alc. 40.0%
Izmērs: 700ml
© DYLAN DISTRIBUTIONDylan atgādina: Alkoholu lietojiet apdomīgi Saistību atruna.
s

Vai esat sasniedzis 18 gadu vecumu?